Milan nis me fitore mbrojtjen e titullit
Rtklive
Sport

Milan nis me fitore mbrojtjen e titullit

Uran Krasniqi/RTKLive

Milan e ka nisur mbarë mbrojtjen e titullit në Serie A. Kuq e zinjtë kanë fituar ndeshjen e parë në hapje të kampionatit italian. Ata kanë mposhtur Udinesen.

Rezultati përfundimtar i takimit të të shtunës ka qenë 4-2.

Rebic me dy gola dhe Hernandez e Diaz me nga një i kanë dhënë fitoren Milanit.

 Becao dhe Masina kanë shënuar pvr Udinesen.


MË SHUME NGA Sport