Ushtarët e Putinit përleshen në një klub nate
Foto:Expressen
Rajoni dhe Bota

Ushtarët e Putinit përleshen në një klub nate

Përktheu: Muharrem Miftari/RTKLive

Ushtarët e uniformuar të Putinit ushtrojnë dhunë në një klub nate në qytetin Yurga.

Në një klub nate ushtarët e uniformuar të Putinit përleshen me një grup njerëzish në qytetin Yurga, disa milje larg të qytetit Novosibirsk.

Të rekrutuarit, të cilëve iu dha një natë pushimi, kishin marrë pjesë në një kamp stërvitor para nisjes për në Ukrainë, shkruan gazeta suedeze Expressen, transmeton RTKlive.


MË SHUME NGA Rajoni dhe Bota