Takim Pendarovski – Xhaferi në Vilën Vodno
Sharr Travel

Takim Pendarovski – Xhaferi në Vilën Vodno

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do të ketë takim me kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi.

Takimi do të mbahet në Vilën Vodno, kumtuan nga kabineti i presidentit. Ky është takimi i tij zyrtar pas inaugurimit të Pendarovskit për shef të shtetit.

Pendarovski javën e kaluar në Vilën Vodno kishte takim zyrtar dhe me kryeministrin Zoran Zaev. /Alsat-m


MË SHUME NGA Rajoni