Edhe 160 raste të reja në Serbi – pesë të vdekur
Sharr Travel

Edhe 160 raste të reja në Serbi – pesë të vdekur

Pesë persona kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit si pasojë e koronavirusit në Serbi, duke ngritur kështu bilancin e përgjithshëm në 28.

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 160 raste të tjera dhe numri i përgjithshëm i infektuarve është 1.060, njoftuan sot autoritetet shëndetësore serbe


MË SHUME NGA Rajoni