Kryetari i Komunës së Çairit pozitiv në Kovid-19
Sharr Travel

Kryetari i Komunës së Çairit pozitiv në Kovid-19

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu në profilin e tij në Fejsbuk ka publikuar se është pozitiv në Kovid – 19.

“Pas testimit të realizuar dje për mundësinë e infektimit me Kovid-19, ju informoj se kam rezultuar pozitiv. Ndjej keqardhje për të gjithë ju me të cilët kam pasur kontakt. Bashkë do t’ia dalim!”, ka shkruar Ganiu.

Ai u bën apel qytetarëve për kujdes dhe respektimin e masave mbrojtëse dhe rekomandimeve./medial.mk