Dje 16 shkelje të orës policore në Maqedoni të Veriut

Dje 16 shkelje të orës policore në Maqedoni të Veriut

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi, transmeton Telegrafi.

Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 16 shkelje të orës policore.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.


MË SHUME NGA Rajoni