Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 19 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil.


MË SHUME NGA Rajoni