Napoli dhe Villarreal në ‘luftë’ për Ndombele
Rtklive
Sport

Napoli dhe Villarreal në ‘luftë’ për Ndombele

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Futbollisti i Tottehamit, Tanguy Ndombele është duke u kërkuar nga dy skuadra të njohura evropiane.

Napoli dhe Villareali sipas mediave të huaja, janë në ‘luftë’ për Ndombele-n e ‘Spurs’.

Ndombele mund të largohet nga Anglia gjatë kësaj verë. 25 vjeçari nuk është në planet e trajnerit Antonio Conte, dhe lojtari shumë shpejtë pritet të bëhet me klub të ri.

Napoli dhe Villareali thuhet se janë duke përgatitur ofertën për ish-lojtarin e Lyonit.


MË SHUME NGA Sport