Ramosaj pret në vizitë ambasadorin amerikan

Ramosaj pret në vizitë ambasadorin amerikan

Kryetarit i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka pritur sot në një takim pune Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett.

Në këtë takim e pranishme ishte edhe bashkëshortja e ambasadorit Kosnett, Alison Kosnett, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

Ishte nder për mua, që sot të pres në një takim pune, Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë z.Philip S. Kosnett dhe bashkëshorten e tij znj.Alison Kosnett!

Faleminderit për vizitën!

BR