Buja vazhdon fushatën në Krojmir e Banullë

Buja vazhdon fushatën në Krojmir e Banullë

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ramë Buja, ka vazhduar fushatën në Krojmir e Banullë.

"Fshati Krojmir na i dëshmoi disponimin dhe gatishmërinë për punë, angazhim të përkushtuar dhe fitore! Faleminderit!", ka shkruar Buja në "Facebook".

Image may contain: 15 people, people smiling, people sittingImage may contain: 10 people, people smiling, people standing and indoor

"Edhe Nëndega e PDK-së në fshatin Banullë ishte përgatitur seriozisht për sfidën zgjedhore të 6 tetorit! U pritëm ngrohtësisht edhe ne kandidatët për deputet, me premtimin për dhurim vote dhe përgjegjësie!", ka shkruar Buja në "Facebook".

Image may contain: 4 people, people sitting, table and indoorImage may contain: 5 peopleImage may contain: 24 people, people sitting

Autor: RTKlive