Futën pulën në grep dhe e hodhën në det: Videoja bën xhiron e rrjetit

Futën pulën në grep dhe e hodhën në det: Videoja bën xhiron e rrjetit

Përpjekja e dy blogerëve për të kapur një peshk ka dhënë rezultat. Video që ata kanë publikuar në Youtube është bërë virale, të cilët përdoren si karrem një pulë për të bërë të mundur kapjen e peshkut.

Në video shihet teksa e vendosin pulën në grep dhe më pas e hedhin në det. Ndryshe nga çfarë prisnin ata arritën të kapnin një peshk të madh.

Blogerët nuk kishin për qëllim peshkimin, por dëshironin të realizonin një video për ta publikuar në kanalin e tyre në Youtube. Për më shumë shikoni videon më poshtë.


MË SHUME NGA Kuriozitete