Nga flakëhedhësja te mitralozi, 8-vjeçarja eksperte armësh
Sharr Travel

Nga flakëhedhësja te mitralozi, 8-vjeçarja eksperte armësh

Një vajzë 8-vjeçare ka fituar qindra mijëra fansa në kanalin e saj të YouTube ku shfaqet duke përdorur armë zjarri, nga më të voglat deri te më të mëdhatë dhe madje dhe flakëhedhëse.

Autumn Fry ka 160 mijë ndjekës në Youtube, të cilët kanë parë miliona herë videot e saj, ndërsa qëllon apo monton armët e zjarrit.

Babai i saj, Randy, tregon se ajo i adhuron armët edhe pse në moshë të re dhe se është një profesioniste e vërtetë.

Ai madje insiston se “fëmijët janë e ardhmja e armëve në Amerikë dhe Autumn është një modele e vërtetë për të ardhmen”.

 

 

 

 


MË SHUME NGA Kuriozitete