370 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID
Sharr Travel

370 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID

Policia po vazhdon që të shqiptojë gjoba ndaj qytetarëve të cilët nuk po respektojnë masat anti COVID-19, transmeton Lajmi.net.

Shkak i mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes dhe mbrojtjes nga koronavirus, policia vetëm gjatë së martës ka shqiptuar gjoba për 370 qytetarë.

Kështu është bërë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. 


MË SHUME NGA Nacionale