Infermierët fejohen në çatinë e spitalit (Video)
Sharr Travel

Infermierët fejohen në çatinë e spitalit (Video)

Një çift infermierësh që ranë në dashuri në spitalin e Gjeorgjisë, ku të dy punojnë, u angazhuan në një propozim në çatinë e ndërtesës.

Kelsey Dunlap tha se e ngjiti barelën në helikopter në çatinë e ndërtesës, duke pritur të merrte një pacient, por në vend të kësaj u përshëndet nga i dashuri dhe kolegu i saj, Jacob Young.

“Nuk e kuptoi atë që po ndodhte derisa ai ra në gjunjë”, tha Dunlap për WGCL-TV.

“Thash, o Zot, ai po më propozon martesë”.

Videoja e propozimit u bë virale pasi u postua në TikTok dhe Instagram.

“Isha në tronditje totale, dhe nuk jam një vajzë e lehtë për t’u befasuar”, tha Dunlap për CNN.

Ndërkaq Young deklaroi se u lehtësua kur Dunlap tha “Po”.

“Ishte dita më stresuese e jetës sime, por ia vlejti” shtoi ai.

Dy infermieret u dashuruan teksa punonin në spital së bashku gjatë pandemisë COVID-19./klankosova

 
 


MË SHUME NGA Kuriozitete