Shpallen rezultatet e pranimit të studentëve në konvikte dhe mensë
Kosovë

Shpallen rezultatet e pranimit të studentëve në konvikte dhe mensë

K.Kasumi/ RTKlive

Qendra e Studentëve në Prishtinë ka njoftuar se ka shpallur sot (e hënë) rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte dhe mensë për vitin akademik 2022/2023.

Rezultatet janë publikuar në faqen zyrtare të kësaj qendre në “Facebook”.

Rezultatet e studentëve të pranuar në konvikte për vitin akademik 2022-2023 i gjeni duke klikuar:  KËTU


MË SHUME NGA Kosovë