Moti në Kosovë
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Moti në Kosovë

RTKlive

Sot moti do të jetë i vranët dhe me riga lokale shiu.

"Do të ketë rritje të lehta të temperaturave në të dy vlerat ekstreme, minimalet do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-14 gradë celsiu", njofton IHMK.

 


MË SHUME NGA Kosovë