Sot moti me vranësira dhe me intervale me diell
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Sot moti me vranësira dhe me intervale me diell

RTKlive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se enjten parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë Celsius”, njofton IHMK.


MË SHUME NGA Kosovë