Moti sot kryesisht i vranët dhe i freskët
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Moti sot kryesisht i vranët dhe i freskët

RTKlive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mban mot kryesisht i vranët dhe i freskët.

“Temperaturat do të shënojnë ulje, por nuk parashihet të ketë minuse”, njofton IHMK.


MË SHUME NGA Kosovë