Sot moti kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Sot moti kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell

RTKlive

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, njofton se sot mban mot kryesisht i vranët, por edhe intervalet e shkurta me diell do të jenë prezente.

"Parashihen reshje me shkarkime rrufesh. Në fushat termike nuk do të ketë luhatje të mëdha", njofton IHMK.

TEMAT:


MË SHUME NGA Kosovë