Digjet pjesa elektrike e një ndërtese në Prishtinë, banorët në panik

Digjet pjesa elektrike e një ndërtese në Prishtinë, banorët në panik

Një zjarr ka përfshirë pjesën elektrike në hyrje të një ndërtese në rrugën “Ahmet Gashi”, në Prishtinë.

Zjarrfikësit dhe as Policia ende nuk kanë dal në vendin e ngjarjes. Ndërkohë, sipas një video të siguruar nga KosovaPress, banorët janë në panik.

Gjithashtu, ende nuk dihen shkaqet dhe as dëmet e shkaktuar nga ky zjarr.


MË SHUME NGA Nacionale