Përfundojnë punimet në asfaltimin e rrugëve në lagjen “Bregu i Diellit”
Sharr Travel

Përfundojnë punimet në asfaltimin e rrugëve në lagjen “Bregu i Diellit”

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se tashmë punimet në asfaltimin e disa rrugëve në lagjen Bregu i Diellit, tashmë ka përfunduar.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Ahmeti, përmes një postimi në “Facebook”.

Ndërkohë, Ahmeti sot gjatë ditës ka njoftuar se rruga “Nazim Gafurri”, sot është mbyllur për qarkullim të automjeteve, e kjo për shkak të punimeve të asfaltimit.

Ky është postimi i plotë:

Punimet në asfaltimin e rrugëve “Armend Daci”,” Norbert Jokli” dhe “24 Maji” në lagjen Bregu i Diellit kanë përfunduar.

#investimet2019 #prishtina

Image may contain: 1 person, sky and outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: tree, sky, outdoor and nature


MË SHUME NGA Nacionale