LDK-ja e bindur në përkrahjen e prizrenasve

LDK-ja e bindur në përkrahjen e prizrenasve

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur takim me struktura e simpatizantë në Prizren.

Kandidati për deputet nga kjo parti, Florent Ukaj përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë se kjo parti po merr përkrahej nga të gjitha moshat.

Madje sipas tij, besimin e marrë me votë nga qytetarët do të kthejnë në punë dhe sinqeritet.

Postimi i plotë:

Mobilizim i madh në Ortakoll të Prizrenit, përkrahje nga të gjitha moshat për LDK-në dhe kryeministrin Hoti.

Përkrahja për LDK-në, padyshim që do të përkthehet në besim, punë dhe sinqeritet.


MË SHUME NGA Nacionale