Moti në Kosovë
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Moti në Kosovë

RTKlive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mban mot i vranët dhe me intervale me diell.

"Vranësirat gjatë pjeses së dytë të ditës parashihen të sjellin riga shiu.Temperaturat do të shënojn rritje të lehta", njofton IHMK.

TEMAT:


MË SHUME NGA Kosovë