Rrahje në Prishtinë

Rrahje në Prishtinë

Dy persona janë arrestuar një mashkull dhe një femër pasi që janë rrahur në mes vete.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 00:05, në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, si pasojë të dy kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërkaq, me  vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.