​Ia vjedhin kuletën, arrestohen të dyshuarit

​Ia vjedhin kuletën, arrestohen të dyshuarit

Policia në Prizren ka arrestuar dy të dyshuar nën dyshimin se ia kanë vjedhur portofolin me para dhe dokumente.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.