Vetaksidentohet me motoçikletë në Prizren

Vetaksidentohet me motoçikletë në Prizren

Një person derisa drejtonte motoçikletën e tij, nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar në rrethojat e rrugës dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 18:14, në Prizren.

Siç thuhet në raport, i njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë