Sulmon gruan në Skenderaj
Sharr Travel

Sulmon gruan në Skenderaj

Një femër ka raportuar se në shtëpi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Rasti ka ndodhur të  martën rreth orës 21:00, Skenderaj.

Sipas raportit të policisë, si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor është dërguar në strehimore ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.