Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje në Gjilan
Sharr Travel

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje në Gjilan

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje.

Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa lokacione të ndryshme.

Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.