Policia jep detaje për aksidentin ku u lënduan 9 persona
Sharr Travel

Policia jep detaje për aksidentin ku u lënduan 9 persona

Policia në Gjakovë raporton se në fshatin Rakovinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një autobusi dhe një kamioni.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar nëntë  persona, tre meshkuj dhe gjashtë femra,  të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Gjakovës.