​Djali rrah nënën, arrestohet
Sharr Travel

​Djali rrah nënën, arrestohet

Një person është arrestuar në Pejë, pasiqë vazhdimisht konsumon alkool dhe gjatë asaj kohe kishte ushtruar dhunë psikike e fizike si dhe ka kërcënuar nënën e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia në raportin ditor.