Rrahje mes pesë personave në Graçanicë

Rrahje mes pesë personave në Graçanicë

Pesë serbë janë rrahur mes vete dje në Graçanicë ku me ç’rast njëri prej tyre është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor.

Me urdhër të  prokurorit katër të dyshuar janë arrestuar dhe janë dërguar në mbajtje.

Rasti është nën hetime.