Kapet një person duke fotografuar votën në Ferizaj
Sharr Travel

Kapet një person duke fotografuar votën në Ferizaj

Sot rreth orës 12:00 në fshatin Noredimë të Ferizajt, është parë një person duke votuar fletëvotimin.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Agim Gashi.

“Rreth orës 14:00 në fshatin Nerodimë është zënë një person duke e fotografuar votën. I njëjti është dërguar në polici, është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt, me vendim të prokurorit”.