​Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë
Sharr Travel

​Sulmohet fizikisht një grua në Prishtinë

Një femër nga Prishtina ka njoftuar në Polici se më 6 tetor në rrugën B për shkaqe të panjohura është sulmuar nga tri femra.

Sipas Policisë  viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.  Më 7 tetor njësitë e hetuesisë njësitë e hetuesisë kanë identifikuar dhe kanë arrestuar tri femra të dyshuara. Me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit dërgohen në mbajtje.