​Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij
Sharr Travel

​Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë, 8 tetor, ka arrestuar në Gjilan të dyshuarin që ka sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij.

Në një komunikatë të Policisë bëhet e ditur se si pasojë e sulmit viktima, djali i të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.