​Vëllai rrah vëllanë në Malishevë

​Vëllai rrah vëllanë në Malishevë

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Malishevë një të dyshuar, i cili për shkak të problemeve të mëhershme ka sulmuar vëllanë e tij, i cili si pasojë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.