Prizren: Prangosen dy persona për prostitucion

Prizren: Prangosen dy persona për prostitucion

Në Prizren janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull kosovar dhe një femër nga Shqipëria nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të marrjes me prostitucion.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.