Dyshohet se vranë vèllanë e vogël, arrestohen dy vëllezërit në Rahovec
Sharr Travel

Dyshohet se vranë vèllanë e vogël, arrestohen dy vëllezërit në Rahovec

Dy vëllezërit E.M dhe A.M, të familjes Morina nga Qifllaku i Rahovecit dyshohen për përfshirje në vrasjen e vëllait të vogël, Naser Morinës.

Mbi këtë dyshim, policia ka arrestuar ata dhe dy shok të viktimës.

32 vjeçari u gjet i vdekur në oborr të shtëpisë, mëngjesin e 9 majit të këtij viti.