Vdes pasi goditet nga rimorkio
Sharr Travel

Vdes pasi goditet nga rimorkio

Një person ka vdekur në Suharekë, pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin, ka humbur kontrollin dhe pasi kërcen nga traktori, goditet nga rimorkio.

Si pasojë i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.