Aksident në Viti, lëndohen tri femra
Sharr Travel

Aksident në Viti, lëndohen tri femra

Në Viti Ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë të cilën ka qenë duke e drejtuar një femër, e cila ishte vetëaksidentuar dhe kishte dalë jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere,  të cilat pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.