Nga Maqedonia e Veriut me para të falsifikuara, arrestohen dy persona
Sharr Travel

Nga Maqedonia e Veriut me para të falsifikuara, arrestohen dy persona

​Dy shtetas të Maqedonisë së Veriut janë arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Glloboçicë, pasi që gjatë kontrollimit të tyre i janë gjetur dhe konfiskuara 5100 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.