Dhunoi një femër për më shumë se një muaj, arrestohet

Dhunoi një femër për më shumë se një muaj, arrestohet

Një person është arrestuar në Gjilan, nën dyshimin se i njëjti e ka dhunuar seksualisht viktimën femër.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur që nga muaji nëntor. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë