Grabitje me armë në Fushë Kosovë

Grabitje me armë në Fushë Kosovë

Pasditen e djeshme ka ndodhur një grabitje në Fushë Kosovë.

Dy viktimat meshkuj kanë raportuar se nën kërcënimin e armëve u janë grabitur protofolat.

“Dy viktimat meshkuj kosovarë kanë raportuar se derisa ishin në një lokal dy të dyshuar të maskuar nën kërcënimin e armëve ua kanë grabitur portofolat në të cilët kishin para dhe dokumente personale dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar”. thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.