I grabiten dy telefona një shtetasi të huaj në Prishtinë

I grabiten dy telefona një shtetasi të huaj në Prishtinë

Gjatë ditës së djeshme një shtetasi të huaj i janë vjedhur dy telefona.

Rastin në Polici e ka raportuar vet ai.

“Viktima mashkull shtetas i huaj ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar të panjohur me ç’rast ia kanë grabitur dy telefona. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, kështu thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.