Parashikimi i motit për nesër

Parashikimi i motit për nesër

Nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende vende do të shoqërohen me riga shiu, kryesisht ne rrafshin e Dukagjinit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimale ndërmjet 11-15 gradë Celsius.

Do të fryje erë nga verilindja e lehtë deri mesatare.


MË SHUME NGA Nacionale