Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, tentojnë ta vrasin një person

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, tentojnë ta vrasin një person

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, një person ka informuar se tre meshkuj kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij.

Ankuesi nuk ka pësuar lëndime, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar disa gëzhoja.

Polica është në kërkim të personave të dyshuar dhe rasti është duke u hetuar.