​Konfiskohet kokainë një fshat të Gjakovës, arrestohet një person

​Konfiskohet kokainë një fshat të Gjakovës, arrestohet një person

Një person është arrestuar në fshatin Bishtazhin të Gjakovës, pasi që gjatë kontrollimit të tij, i është gjetur dhe konfiskuar 2.58 gram substancë narkotike e llojit kokainë, një thikë dhe një telefon mobil.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.