Gjilanasi sulmon verbalisht nënën dhe motrën
Sharr Travel

Gjilanasi sulmon verbalisht nënën dhe motrën

Është arrestuar një person i dyshuar në Gjilan, për shkak se kishte kanosur dhe sulmuar verbalisht nënën dhe motrën e tij.

I dyshuari për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike ka pranuar trajtim mjekësor dhe pastaj me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.