Shoferi hedh nga vetura armën, fishkët edhe marihuanën
Sharr Travel

Shoferi hedh nga vetura armën, fishkët edhe marihuanën

Policia ka njoftuar se në një pikë kontrolli në Gjakovë, ka urdhëruar një veturë që të ndalohet dhe nga e njëjta veturë drejtuesi ka gjuajtur/hedhur një revole 7.65mm. me shtatë fishekë dhe një sasi prej 0.6 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Më pastaj i dyshuar me shpejtësi është larguar nga pika e kontrollit.

I dyshuari i njohur për policinë është në kërkim.