Arrestohet një sirian në Qendrën e Azilit në Lipjan, u përplas me kuzhinier
Sharr Travel

Arrestohet një sirian në Qendrën e Azilit në Lipjan, u përplas me kuzhinier

Policia e Lipjanit ka arrestuar një i dyshuar sirian pasi i njëjti deri sa ishte në Qendrën e Azilit në Magure kishte kanosur me fjalë dhe kishte goditur me këmbë veturën e kuzhinierit të kësaj qendre.

Sipas policisë, e gjithë kjo ka ndodhë si pasojë e një fjalosje të çastit rreth ushqimit. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.