Aksident në Prishtinë, një i lënduar
Sharr Travel

Aksident në Prishtinë, një i lënduar

Dje rreth orës 18:30 në Prishtinë ka ndodhur një aksident.

Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën , duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, humb kontrollin mbi veturën dhe aksidentohet.

Si pasojë e aksidentit i dyshuari dhe një pasagjer mashkull kosovar pësojnë lëndime trupore dhe dërgohet për tretman mjekësor ne Qendren Klinike dhe Universitare e Kosovës.